CB1A-D-M-12V
PanasonicPanasonic
CB1A-D-M-12V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Φύλλα δεδομένων: CB1A-D-M-12V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB1A-D-M-12V
Αριθμός εξαρτήματος CB1A-D-M-12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5428 pcs Φύλλο δεδομένων CB1A-D-M-12V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 7 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) εναλλαγή τάσης 14VDC - Nom
Σειρά CB Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 40A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 103 Ohms
πηνίο ισχύος 1.4 W πηνίο Τρέχουσα 117mA