CB1-D-SM-24V
PanasonicPanasonic
CB1-D-SM-24V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Φύλλα δεδομένων: CB1-D-SM-24V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB1-D-SM-24V
Αριθμός εξαρτήματος CB1-D-SM-24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19260 pcs Φύλλο δεδομένων CB1-D-SM-24V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 14 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) εναλλαγή τάσης 28VDC - Nom
Σειρά CB Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Diode, Sealed - Fully Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 20A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 320 Ohms πηνίο ισχύος 1.8 W
πηνίο Τρέχουσα 75.0mA