CA1ASR-12V-N-5
PanasonicPanasonic
CA1ASR-12V-N-5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CA RELAY 1 FORM A 12V
Φύλλα δεδομένων: CA1ASR-12V-N-5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA1ASR-12V-N-5 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CA RELAY 1 FORM A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25703 pcs Φύλλο δεδομένων CA1ASR-12V-N-5.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.6 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 16VDC - Max
Σειρά CA Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 255-6147
CA1ASR-12V-N-5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 80°C Λειτουργήστε Ώρα 10ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Resistor Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 20A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 100 Ohms πηνίο ισχύος 1.4 W
πηνίο Τρέχουσα 120mA