AQB2A1-T7/14VDC
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SSR RELAY SPST-NO 2A 75-125V
Φύλλα δεδομένων: 1.AQB2A1-T7/14VDC.pdf2.AQB2A1-T7/14VDC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AQB2A1-T7/14VDC Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 2A 75-125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4660 pcs Φύλλο δεδομένων 1.AQB2A1-T7/14VDC.pdf2.AQB2A1-T7/14VDC.pdf
Τάση - Φορτίο 75V ~ 125V Τάση - Είσοδος 7 ~ 14VDC
Στυλ λήξης PC Pin Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-SIP
Σειρά AQ-B Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP Τύπος εξόδου AC
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Τρέχουσα φορτίο 2A