AKT4H2121001
PanasonicPanasonic
AKT4H2121001 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Φύλλα δεδομένων: AKT4H2121001.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 262 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AKT4H2121001
Αριθμός εξαρτήματος AKT4H2121001 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 262 pcs Φύλλο δεδομένων AKT4H2121001.pdf
Βάρος 0.265 lb (120.2g) Τάσης - Προμήθεια 24VAC/DC
Σειρά KT4H Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 45.00mm x 45.00mm
Τύπος εξόδου Relay, Voltage (External SSR) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C
Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά 4, 4 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Εύρος εισόδου -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Προστασία Ingress IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Χαρακτηριστικά - οθόνη Τύπος LED - Dual Color Characters
Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 24VAC/DC Panel Mount
Μέθοδος Ελέγχου On/Off, Proportional (PID) Διαβιβάσεις RS-485 (Modbus)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AKT4H2121032
AKT4H2121032
Κατασκευαστές: Panasonic
Σε απόθεμα: 287 pcs
Κατεβάστε: AKT4H2121032.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 308 pcs
Κατεβάστε: AKT4H212103.pdf
RFQ