AKT4B1112001
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Φύλλα δεδομένων: AKT4B1112001.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 235 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 235 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AKT4B1112001
Αριθμός εξαρτήματος AKT4B1112001 Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 235 pcs Φύλλο δεδομένων AKT4B1112001.pdf
Βάρος 0.265 lb (120.2g) Τάσης - Προμήθεια 100 ~ 240VAC
Σειρά KT4B Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 45.00mm x 45.00mm
Τύπος εξόδου Relay (3) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C
Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά 4, 4 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εύρος εισόδου -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Προστασία Ingress IP66 - Dust Tight, Water Resistant Χαρακτηριστικά -
οθόνη Τύπος LED - Dual Color Characters Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount Μέθοδος Ελέγχου On/Off, Proportional (PID)