SMI-1740-TW-12V-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
SMI-1740-TW-12V-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: PUI Audio, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AUDIO MAGNETIC IND 3-20V SMD
Φύλλα δεδομένων: SMI-1740-TW-12V-R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMI-1740-TW-12V-R Κατασκευαστής PUI Audio, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4204 pcs Φύλλο δεδομένων SMI-1740-TW-12V-R.pdf
Εύρος τάσης 3 ~ 20V Τάση - Ονομαστική 12V
Λήξη Solder Pads Τεχνολογία Magnetic
Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 83dB @ 12V, 10cm Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Σειρά SMI Ακροαματικότητα -
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Τρόπος λειτουργίας Single Tone
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου DC
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.327" (8.30mm) Συχνότητα 4kHz
Διάρκεια - κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 12V 15mA 4kHz 83dB @ 12V, 10cm Surface Mount Solder Pads Τρέχουσες - Προμήθεια 15mA