AUM-5047L-3-LW100-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AUM-5047L-3-LW100-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: PUI Audio, Inc.
Περιγραφή προϊόντος MIC COND ANALOG UNI -47DB
Φύλλα δεδομένων: 1.AUM-5047L-3-LW100-R.pdf2.AUM-5047L-3-LW100-R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AUM-5047L-3-LW100-R Κατασκευαστής PUI Audio, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 100978 pcs Φύλλο δεδομένων 1.AUM-5047L-3-LW100-R.pdf2.AUM-5047L-3-LW100-R.pdf
Εύρος τάσης 1.5V ~ 10V Τάση - Ονομαστική 1.5V
Τύπος Electret Condenser Λήξη Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.382" Dia (9.70mm) Σχήμα Circular
Σειρά AUM ευαισθησία -47dB ±4dB
S / N Ratio 55dB Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Τύπος εξόδου Analog
Αλλα ονόματα 668-1492 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αντίσταση 680 Ohms Ύψος (Max) 0.205" (5.20mm)
Εύρος συχνότητας 100Hz ~ 10kHz Κατεύθυνση Unidirectional
Λεπτομερής περιγραφή 100Hz ~ 10kHz Analog Microphone Electret Condenser 1.5V ~ 10V Unidirectional (-47dB ±4dB) Wire Leads Τρέχουσες - Προμήθεια 500µA