AT-1224-TWT-12V-2-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AT-1224-TWT-12V-2-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: PUI Audio, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AUDIO MAGNETIC XDCR 8-15V TH
Φύλλα δεδομένων: AT-1224-TWT-12V-2-R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT-1224-TWT-12V-2-R Κατασκευαστής PUI Audio, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 143102 pcs Φύλλο δεδομένων AT-1224-TWT-12V-2-R.pdf
Εύρος τάσης 8 ~ 15V Τάση - Ονομαστική 12V
Λήξη PC Pins Τεχνολογία Magnetic
Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 85dB @ 12V, 10cm Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia (12.00mm)
Σειρά AT Ακροαματικότητα Washable
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 668-1469 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 80°C
Τρόπος λειτουργίας Single Tone τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Peak-Peak Signal
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.386" (9.80mm) Συχνότητα 2.4kHz
Διάρκεια - κύκλωμα οδηγού Transducer, Externally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Transducer, Externally Driven Magnetic 12V 40mA 2.4kHz 85dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins Τρέχουσες - Προμήθεια 40mA