AI-2304-TF-LW120-12V-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-2304-TF-LW120-12V-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: PUI Audio, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AUDIO MAGNETIC IND 8-16V CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: AI-2304-TF-LW120-12V-R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AI-2304-TF-LW120-12V-R Κατασκευαστής PUI Audio, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 34966 pcs Φύλλο δεδομένων AI-2304-TF-LW120-12V-R.pdf
Εύρος τάσης 8 ~ 16V Τάση - Ονομαστική 12V
Λήξη Wire Leads Τεχνολογία Magnetic
Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 89dB @ 12V, 10cm Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.669" W (32.00mm x 17.00mm)
Σειρά AI Ακροαματικότητα -
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 668-1221
AI-2304-TF-LW120-12V-R-ND
AI2304TFLW12012VR
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C
Τρόπος λειτουργίας Single Tone τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου DC
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.632" (16.05mm) Συχνότητα 400Hz
Διάρκεια - κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 12V 30mA 400Hz 89dB @ 12V, 10cm Panel Mount, Flange Wire Leads Τρέχουσες - Προμήθεια 30mA
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AI-2331-TWT-R
AI-2331-TWT-R
Κατασκευαστές: PUI Audio, Inc.
Περιγραφή: AUDIO PIEZO INDICATOR 3-20V TH
Σε απόθεμα: 44494 pcs
Κατεβάστε: AI-2331-TWT-R.pdf
RFQ
AI-228
AI-228
Περιγραφή: AUDIO MAGNETIC INDICATOR TH
Σε απόθεμα: 5587 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
AI-223
AI-223
Περιγραφή: AUDIO MAGNETIC INDICATOR CHASSIS
Κατεβάστε:
AI-2304-TT-24V-R
AI-2304-TT-24V-R
Περιγραφή: AUDIO MAGNETIC IND 15-27V TH
Κατεβάστε: AI-2304-TT-24V-R.pdf
AI-221
AI-221
AI-2304-TF-LW120-5V-R
AI-2304-TF-LW120-5V-R
Περιγραφή: AUDIO MAGNETIC IND 3-6V CHASSIS
Κατεβάστε: AI-2304-TF-LW120-5V-R.pdf
AI-2304-TT-24V-2-R
AI-2304-TT-24V-2-R
Κατεβάστε: AI-2304-TT-24V-2-R.pdf
AI-185
AI-185
AI-222
AI-222
AI-2331-TWT-2-R
AI-2331-TWT-2-R
Κατεβάστε: AI-2331-TWT-2-R.pdf
AI-2304-TF-LW120-R
AI-2304-TF-LW120-R
Περιγραφή: AUDIO MAGNETIC IND 20-28V CHAS
Κατεβάστε: AI-2304-TF-LW120-R.pdf
AI-195
AI-195
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών