PSA15R-240PV-R-CNR1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSA15R-240PV-R-CNR1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: PHIHONG USA
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
Φύλλα δεδομένων: 1.PSA15R-240PV-R-CNR1.pdf2.PSA15R-240PV-R-CNR1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PSA15R-240PV-R-CNR1 Κατασκευαστής PHIHONG USA
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4032 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PSA15R-240PV-R-CNR1.pdf2.PSA15R-240PV-R-CNR1.pdf
Βάρος 0.333 lb (151.05g) Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm)
Σειρά PSA15R (15W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 15W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Αλλα ονόματα PSA15R-240PV-CNR1
REWORK 2.1X5.5 CENTER- PSA15R-240PV-R-CNR1
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 24V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 625mA καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)