PFC-W0402LF-03-2002-B
TT Electronics/IRC
PFC-W0402LF-03-2002-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 20K OHM 0.1% 1/20W 0402
Φύλλα δεδομένων: PFC-W0402LF-03-2002-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PFC-W0402LF-03-2002-B Κατασκευαστής TT Electronics/IRC
Περιγραφή RES SMD 20K OHM 0.1% 1/20W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 137764 pcs Φύλλο δεδομένων PFC-W0402LF-03-2002-B.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.05W, 1/20W
Τάσης - Ανάλυση 0402 Πάχος (Max) ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.040" L x 0.021" W (1.02mm x 0.53mm) Σειρά PFC - Precision
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Άλλα ονόματα 4505090255
PFC-W0402LF-03-2002-B-4155
PFCW0402LF032002B4155
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.015" (0.37mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Moisture Resistant
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 20k Ohm ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1% Περιγραφή RES SMD 20K OHM 0.1% 1/20W 0402