ODB600PT-24HB
Orion FansOrion Fans
ODB600PT-24HB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN BLOWER 120.5X32MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.ODB600PT-24HB.pdf2.ODB600PT-24HB.pdf3.ODB600PT-24HB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ODB600PT-24HB
Αριθμός εξαρτήματος ODB600PT-24HB Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN BLOWER 120.5X32MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 32.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης 10 ~ 29VDC Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.590 in H2O (147.0 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square/Rounded - 120.5mm L x 120.5mm H Σειρά ODB600PT
RPM 3000 RPM Αλλα ονόματα 1053-1294
ODB600PT-24HBX
ODB600PT24HB
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Θόρυβος 49.0 dB
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Blower τρέχουσα Αξιολόγηση 0.370A