OD9238-12MB-VXC01A
Orion FansOrion Fans
OD9238-12MB-VXC01A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD9238-12MB-VXC01A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.590 in H2O (147.0 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92.5mm L x 92.5mm H Σειρά OD9238
RPM 4800 RPM Ισχύς (Watts) 11.00W
Αλλα ονόματα OD9238-12MB-VXC01AX
OD923812MBVXC01A
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 55.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach) Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.900A Λαμβάνοντας Τύπος Ball