OD9225-12LBIP5501A
Orion FansOrion Fans
OD9225-12LBIP5501A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD9225-12LBIP5501A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 25.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92.5mm L x 92.5mm H Σειρά OD9225
RPM - Αλλα ονόματα OD9225-12LBIP5501AX
OD922512LBIP5501A
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος -
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP55 - Dust Protected, Water Resistant Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση -
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις cURus, TUV
Ροή αέρα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OD9225-12LB5
OD9225-12LB5
Κατασκευαστές: Orion Fans
Σε απόθεμα: 8769 pcs
Κατεβάστε: OD9225-12LB5.pdf
RFQ
OD9225-12LB
OD9225-12LB