OD8038-12LB-VXC
Orion FansOrion Fans
OD8038-12LB-VXC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD8038-12LB-VXC Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.500 in H2O (124.5 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά OD8038
RPM 4900 RPM Ισχύς (Watts) 6.00W
Αλλα ονόματα OD8038-12LB-VXCX
OD803812LBVXC
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 51.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Λαμβάνοντας Τύπος Ball
εγκρίσεις cURus, TUV Ροή αέρα 83.0 CFM (2.32m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OD8038-12LB02A
OD8038-12LB02A
Κατασκευαστές: Orion Fans
Περιγραφή: FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
Σε απόθεμα: 5970 pcs
Κατεβάστε: OD8038-12LB02A.pdf
RFQ
OD8038-12LB01A
OD8038-12LB01A
Σε απόθεμα: 6981 pcs
Κατεβάστε: OD8038-12LB01A.pdf
RFQ
OD8038-12LB-VXC5
OD8038-12LB-VXC5
Κατεβάστε: OD8038-12LB-VXC5.pdf
OD8038-12HHB-VXC5
OD8038-12HHB-VXC5
Κατεβάστε: OD8038-12HHB-VXC5.pdf
OD8038-12HHB02A
OD8038-12HHB02A
Κατεβάστε: OD8038-12HHB02A.pdf
OD8038-12LB-VXC10A
OD8038-12LB-VXC10A