OD8020-12HSS10A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.OD8020-12HSS10A.pdf2.OD8020-12HSS10A.pdf3.OD8020-12HSS10A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD8020-12HSS10A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 20.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 4 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά OD8020