OD8020-12HHB01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.OD8020-12HHB01A.pdf2.OD8020-12HHB01A.pdf3.OD8020-12HHB01A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD8020-12HHB01A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 20.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά OD8020
RPM - Αλλα ονόματα OD8020-12HHB01AX
OD802012HHB01A
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος -
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση -
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις -
Ροή αέρα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OD8020-12HHB
OD8020-12HHB