OD8015-12HHB01A
Orion FansOrion Fans
OD8015-12HHB01A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD8015-12HHB01A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 15.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά OD8015