OD7025-12HHSS01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.OD7025-12HHSS01A.pdf2.OD7025-12HHSS01A.pdf3.OD7025-12HHSS01A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD7025-12HHSS01A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 25.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 70mm L x 70mm H Σειρά OD7025