OD7025-12HBXC
Orion FansOrion Fans
OD7025-12HBXC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN 70X25MM 12VDC 60CFM
Φύλλα δεδομένων: 1.OD7025-12HBXC.pdf2.OD7025-12HBXC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OD7025-12HBXC
Αριθμός εξαρτήματος OD7025-12HBXC Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN 70X25MM 12VDC 60CFM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13550 pcs Φύλλο δεδομένων 1.OD7025-12HBXC.pdf2.OD7025-12HBXC.pdf
Πλάτος 25.00mm Βάρος 0.198 lb (89.81g)
Εύρος τάσης 10.8 ~ 13.2VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 70mm L x 70mm H Σειρά OD7025
RPM 6000 RPM Ισχύς (Watts) 9.60W
Αλλα ονόματα 1053-1602
OD7025-12HBXCX
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 49.5 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT) Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Ισόβια @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.800A Λαμβάνοντας Τύπος Ball
εγκρίσεις CE Ροή αέρα 60.0 CFM (1.68m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OD7025-12HB
OD7025-12HB
Κατασκευαστές: Orion Fans
Περιγραφή: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE