OD6038-24HBVXC5
Orion FansOrion Fans
OD6038-24HBVXC5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD6038-24HBVXC5 Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 1.590 in H2O (396.1 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H Σειρά OD6038
RPM 10000 RPM Ισχύς (Watts) 21.00W
Αλλα ονόματα OD6038-24HBVXC5X
OD603824HBVXC5
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 64.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά PWM Control Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.880A Λαμβάνοντας Τύπος Ball