OD5020-24HHB01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.OD5020-24HHB01A.pdf2.OD5020-24HHB01A.pdf3.OD5020-24HHB01A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD5020-24HHB01A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 20.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 50mm L x 50mm H Σειρά OD5020