OD4028-12HBXC5
Orion FansOrion Fans
OD4028-12HBXC5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.OD4028-12HBXC5.pdf2.OD4028-12HBXC5.pdf3.OD4028-12HBXC5.pdf4.OD4028-12HBXC5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD4028-12HBXC5 Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 28.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης 10.8 ~ 13.2VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 1.600 in H2O (398.6 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H Σειρά OD4028
RPM 16000 RPM Αλλα ονόματα OD4028-12HBXC5X
OD402812HBXC5
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Θόρυβος 57.0 dB
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά PWM Control Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.800A Λαμβάνοντας Τύπος Ball