OD4020-12HHB01A
Orion FansOrion Fans
OD4020-12HHB01A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD4020-12HHB01A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 20.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης 7 ~ 14VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H Σειρά OD4020
RPM - Αλλα ονόματα OD4020-12HHB01AX
OD402012HHB01A
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Θόρυβος -
Ισόβια @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant