OD1238-48LBIP5501A
Orion FansOrion Fans
OD1238-48LBIP5501A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD1238-48LBIP5501A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.50mm Βάρος -
Εύρος τάσης 28 ~ 56VDC Τάση - Ονομαστική 48VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά OD1238
RPM 2000 RPM Ισχύς (Watts) 5.00W
Αλλα ονόματα OD1238-48LBIP5501AX
OD123848LBIP5501A
OD1238PT-48LBIP5501A
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 26.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach) Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.070A Λαμβάνοντας Τύπος Ball