OD1238-24MBIP5502A
Orion FansOrion Fans
OD1238-24MBIP5502A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD1238-24MBIP5502A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.50mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά OD1238
RPM 2540 RPM Ισχύς (Watts) 6.00W