OD1238-12HS02A
Orion FansOrion Fans
OD1238-12HS02A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.OD1238-12HS02A.pdf2.OD1238-12HS02A.pdf3.OD1238-12HS02A.pdf4.OD1238-12HS02A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD1238-12HS02A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.50mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά OD1238
RPM 2800 RPM Ισχύς (Watts) 6.00W