OD1225-12HB01A
Orion FansOrion Fans
OD1225-12HB01A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.OD1225-12HB01A.pdf2.OD1225-12HB01A.pdf3.OD1225-12HB01A.pdf4.OD1225-12HB01A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD1225-12HB01A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 25.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά OD1225
RPM 2200 RPM Ισχύς (Watts) 5.00W
Αλλα ονόματα 1053-1124
OD1225-12HB01AX
OD122512HB01A
OD1225PT-12HB01A
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 39.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach) Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.370A Λαμβάνοντας Τύπος Ball