OA92AP-22-1TB
Orion FansOrion Fans
OA92AP-22-1TB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 92X26MM 230VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: 1.OA92AP-22-1TB.pdf2.OA92AP-22-1TB.pdf3.OA92AP-22-1TB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OA92AP-22-1TB
Αριθμός εξαρτήματος OA92AP-22-1TB Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 92X26MM 230VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 26.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης 160 ~ 260VAC Τάση - Ονομαστική 230VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92mm L x 92mm H Σειρά OA92
RPM 3000 RPM Ισχύς (Watts) 13.00W
Αλλα ονόματα 1053-1107
OA92AP-22-1TBX
OA92AP221TB
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Θόρυβος 30.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C