OA180AP-22-1TB
Orion FansOrion Fans
OA180AP-22-1TB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 180X89MM 230VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: 1.OA180AP-22-1TB.pdf2.OA180AP-22-1TB.pdf3.OA180AP-22-1TB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OA180AP-22-1TB Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 180X89MM 230VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 89.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης 120 ~ 260VAC Τάση - Ονομαστική 230VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.860 in H2O (214.2 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 180mm L x 180mm H Σειρά OA180AP
RPM 3350 RPM Ισχύς (Watts) 70.0W
Αλλα ονόματα 1053-1050
OA180AP-22-1TBX
OA180AP221TB
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Θόρυβος 62.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C