OA172SAPL-11-3TB
Orion FansOrion Fans
OA172SAPL-11-3TB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OA172SAPL-11-3TB Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.50mm Βάρος -
Εύρος τάσης 103 ~ 126VAC Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Σειρά OA172SAPL
RPM 1700 RPM Ισχύς (Watts) 26.00W
Αλλα ονόματα 1053-1046
OA172SAPL-11-3TBX
OA172SAPL113TB
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Θόρυβος 44.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C