OA172SAP-11-2TB
Orion FansOrion Fans
OA172SAP-11-2TB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OA172SAP-11-2TB Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 50.80mm Βάρος -
Εύρος τάσης 80 ~ 130VAC Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Σειρά OA172SAP
RPM 2400 RPM Ισχύς (Watts) 20.00W
Αλλα ονόματα 1053-1039
OA172SAP-11-2TBX
OA172SAP112TB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Θόρυβος 42.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C