OA172SAN-22-1WB
Orion FansOrion Fans
OA172SAN-22-1WB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.OA172SAN-22-1WB.pdf2.OA172SAN-22-1WB.pdf3.OA172SAN-22-1WB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OA172SAN-22-1WB Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 50.80mm Βάρος -
Εύρος τάσης 160 ~ 260VAC Τάση - Ονομαστική 230VAC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Σειρά OA172S
RPM 3200 RPM Ισχύς (Watts) 35.00W
Αλλα ονόματα 1053-1484
OA172SAN-22-1WBX
OA172SAN221WB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Θόρυβος 52.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C