OA1625E230WB24
Orion FansOrion Fans
OA1625E230WB24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 172X55MM 230VAC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.OA1625E230WB24.pdf2.OA1625E230WB24.pdf3.OA1625E230WB24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OA1625E230WB24 Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 172X55MM 230VAC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Βάρος - Εύρος τάσης 160 ~ 260VAC
Τάσης - Εργασίας 31W Τάση - Ονομαστική 230VAC
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά - Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 241.0 CFM (6.82m³/min) Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 172mm Dia
Σειρά OA162 RPM 66 dB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 ~ 194°F (-40 ~ 90°C) Θόρυβος Tubeaxial
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό πάχος 55mm
Υλικό - Πλαίσιο 3400 RPM Υλικό - Λεπίδα Aluminum
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή OA1625E230WB24
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Ball
Fan Αξεσουάρ Τύπος Aluminum Περιγραφή FAN AXIAL 172X55MM 230VAC WIRE
τρέχουσα Αξιολόγηση - Λαμβάνοντας Τύπος 0.730 in H2O (181.8 Pa)
εγκρίσεις TUV, UL εφαρμογές 60000 Hrs @ 40°C
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OA162AP-22-1WB1855
OA162AP-22-1WB1855
Κατασκευαστές: Orion Fans
Σε απόθεμα: 2438 pcs
Κατεβάστε: OA162AP-22-1WB1855.pdf
RFQ
OA154K
OA154K
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 150K OHM 1W 10% AXIAL
Σε απόθεμα: 4126 pcs
Κατεβάστε: OA154K.pdf
RFQ
OA153K
OA153K
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 15K OHM 1W 10% AXIAL