OPB725A-18Z
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
Optek Technology / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR RELFECTIVE LONG RANGE
Φύλλα δεδομένων: OPB725A-18Z.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OPB725A-18Z
Αριθμός εξαρτήματος OPB725A-18Z Κατασκευαστής Optek Technology / TT Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 4847 pcs Φύλλο δεδομένων OPB725A-18Z.pdf
Τάσης - Προμήθεια 18 V ~ 24 V Σειρά -
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective Απόσταση ανίχνευσης 18" (45.72cm)
Χρόνος απόκρισης - Διαμόρφωση εξόδου NPN
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Πηγή φωτός - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Μέθοδος σύνδεσης Cable
Τύπος προσαρμογής -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OPB720A-30VZ
OPB720A-30VZ
Σε απόθεμα: 5246 pcs
Κατεβάστε: OPB720A-30VZ.pdf
RFQ
OPB732
OPB732
Περιγραφή: SENSR OPTO TRANS 76.2MM REFL PCB