OPA779D-61023.5
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
Optek Technology / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LIGHT TUBE SOLID STATE 23.5"
Φύλλα δεδομένων: OPA779D-61023.5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OPA779D-61023.5 Κατασκευαστής Optek Technology / TT Electronics
Περιγραφή LIGHT TUBE SOLID STATE 23.5" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5851 pcs Φύλλο δεδομένων OPA779D-61023.5.pdf
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) -
Οπτική γωνία - Τύπος LED Engine
Θερμοκρασία - Δοκιμή - Μέγεθος / Διαστάσεις 596.90mm L x 13.70mm W
Σειρά OPA Συσκευασία -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test -
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Tubular
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος -
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Engine OPA White, Cool Linear Light Strip, Plug and Play Τρέχουσες - Test 85mA
Τρέχουσες - Max 2A Διαμόρφωση Linear Light Strip, Plug and Play
Χρώμα White, Cool CRI (Color Rendering Index) -
ΚΔ (Κ) 6000K
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OPA779D-11646
OPA779D-11646
Περιγραφή: LIGHT TUBE SOLID STATE 46"