OSTYP090150
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK RISING CLAMP 9POS
Φύλλα δεδομένων: OSTYP090150.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OSTYP090150
Αριθμός εξαρτήματος OSTYP090150 Κατασκευαστής On-Shore Technology, Inc.
Περιγραφή TERM BLOCK RISING CLAMP 9POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38637 pcs Φύλλο δεδομένων OSTYP090150.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Rising Cage Clamp Gauge Wire 16-24 AWG
Τάση 150V Ροπής - Βίδα 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Σειρά OSTYP βίδα Θέμα M2
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Steel - Zinc Plated Θέσεις σε κάθε επίπεδο 9
Πίσσα 0.138" (3.50mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 105°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Horizontal with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά Interlocking (Front, Rear, Side), Mid Wire Entry Level Λεπτομερής περιγραφή 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
Ρεύμα 10A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Brass