OSTEO030102
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM
Φύλλα δεδομένων: OSTEO030102.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
65 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OSTEO030102
Αριθμός εξαρτήματος OSTEO030102 Κατασκευαστής On-Shore Technology, Inc.
Περιγραφή TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59525 pcs Φύλλο δεδομένων OSTEO030102.pdf
Μήκος λωρίδας καλωδίων 5-6mm Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 12-28 AWG Τάσης - UL 300V
Τύπος Plug for Unshrouded Header Ροπής - Βίδα 0.51 Nm (4.5 Lb-In)
Στυλ λήξης Screw Σειρά OSTEO
βίδα Μέγεθος - Θέσεις σε κάθε επίπεδο 3
Plug Wire Έναρξη - Πίσσα 0.197" (5.00mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 3 Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος μόνωσης -
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Brass
επικεφαλίδα Προσανατολισμός - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) Free Hanging (In-Line) Τρέχουσες - IEC -