XW4H-12A1
OmronOmron
XW4H-12A1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: XW4H-12A1
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK PLUG 12POS STR 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: XW4H-12A1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XW4H-12A1
Αριθμός εξαρτήματος XW4H-12A1 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή TERM BLOCK PLUG 12POS STR 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8681 pcs Φύλλο δεδομένων XW4H-12A1.pdf
Μήκος λωρίδας καλωδίων 6mm Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² 0.14 ~ 0.5mm²
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20-26 AWG Τάσης - UL 160V
Τύπος Plug, Female Sockets Ροπής - Βίδα -
Στυλ λήξης Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Σειρά XW4
βίδα Μέγεθος - Θέσεις σε κάθε επίπεδο 12
Plug Wire Έναρξη 180° Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα XW4H12A1
Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 12
Αριθμός Επίπεδα 1 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Ύψος μόνωσης 0.193" (4.90mm) Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled επικεφαλίδα Προσανατολισμός -
Χαρακτηριστικά Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.100" (2.54mm) 180° Free Hanging (In-Line)
Τρέχουσες - UL 6A Τρέχουσες - IEC -