XR2A-3201-N
OmronOmron
Omron
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
Φύλλα δεδομένων: XR2A-3201-N.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XR2A-3201-N
Αριθμός εξαρτήματος XR2A-3201-N Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17894 pcs Φύλλο δεδομένων XR2A-3201-N.pdf
Τύπος DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing Τερματικότητα Post Μήκος 0.126" (3.20mm)
Λήξη Solder Σειρά XR2
Pitch - Δημοσίευση 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα XR2A3201N
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων ή Pins (Grid) 32 (2 x 16)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Χαρακτηριστικά Open Frame τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επαφή Αντίσταση 20 mOhm Υλικό επαφής - Δημοσίευση Beryllium Copper