XF3M118151BR100
OmronOmron
Omron
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC FPC 18POS 1.00MM R/A
Φύλλα δεδομένων: XF3M118151BR100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XF3M118151BR100 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή CONN FFC FPC 18POS 1.00MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34199 pcs Φύλλο δεδομένων XF3M118151BR100.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά XF3M Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα XF3M(1)-1815-1B-R100
XF3M(1)-1815-1B-R100 BY OMZ
XF3M118151BR100BYOMZ
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Rotary Lock, Backlock
στέγαση χρώμα Natural Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά Solder Retention
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 18 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy