XF2B-3145-31A
OmronOmron
XF2B-3145-31A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC 31POS 0.30MM R/A
Φύλλα δεδομένων: XF2B-3145-31A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XF2B-3145-31A
Αριθμός εξαρτήματος XF2B-3145-31A Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή CONN FPC 31POS 0.30MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4721 pcs Φύλλο δεδομένων XF2B-3145-31A.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά XF2B Πίσσα 0.012" (0.30mm)
Συσκευασία Original-Reel® Αλλα ονόματα OR696DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 31
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free στέγαση χρώμα Natural
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.083" (2.10mm) Flat Flex Type FPC
Χαρακτηριστικά - FFC, FCB Πάχος 0.20mm
Λεπτομερής περιγραφή 31 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.2A