V-16G-3C26
OmronOmron
V-16G-3C26 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Φύλλα δεδομένων: V-16G-3C26.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V-16G-3C26
Αριθμός εξαρτήματος V-16G-3C26 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4813 pcs Φύλλο δεδομένων V-16G-3C26.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά V Δύναμη απελευθέρωσης 80gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Αλλα ονόματα SW1072
V-16G-3C26-ND
V16G3C26
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 80°C Θέση λειτουργίας 0.579" (14.7mm)
Δύναμη λειτουργίας 400gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 50,000,000 Cycles
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP40
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Διαφορικό ταξίδι 0.016" (0.4mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 16A (AC), 100mA (DC)
Κύκλωμα SPST-NO ενεργοποιητής Τύπος Round (Pin Plunger)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V-16G-3C26 (R)
V-16G-3C26 (R)
Κατασκευαστές: Omron