V-10G5-3A4
OmronOmron
Omron
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 250V
Φύλλα δεδομένων: V-10G5-3A4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V-10G5-3A4
Αριθμός εξαρτήματος V-10G5-3A4 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33238 pcs Φύλλο δεδομένων V-10G5-3A4.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά V Δύναμη απελευθέρωσης 15gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.030" (0.76mm) Αλλα ονόματα V-10G5-3A4 BY OMI
V10G53A4
V10G53A4BYOMI
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 80°C Θέση λειτουργίας 0.815" (20.7mm)
Δύναμη λειτουργίας 120gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 50,000,000 Cycles
Προστασία Ingress IP40 Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 300,000 Cycles Διαφορικό ταξίδι 0.025" (0.6mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC), 100mA (DC) Κύκλωμα SPST-NO