V-10G-3C4-K
OmronOmron
Omron
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 250V
Φύλλα δεδομένων: V-10G-3C4-K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V-10G-3C4-K
Αριθμός εξαρτήματος V-10G-3C4-K Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44421 pcs Φύλλο δεδομένων V-10G-3C4-K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά V Δύναμη απελευθέρωσης 20gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Αλλα ονόματα V10G3C4K
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 80°C Θέση λειτουργίας 0.579" (14.7mm)
Δύναμη λειτουργίας 100gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 50,000,000 Cycles
Προστασία Ingress IP40 Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 300,000 Cycles Διαφορικό ταξίδι 0.016" (0.4mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC), 100mA (DC) Κύκλωμα SPST-NO