R87F-A1A15HP
OmronOmron
R87F-A1A15HP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 120X38MM 100VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: R87F-A1A15HP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R87F-A1A15HP
Αριθμός εξαρτήματος R87F-A1A15HP Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38MM 100VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1831 pcs Φύλλο δεδομένων R87F-A1A15HP.pdf
Πλάτος 38.00mm Βάρος 1.2 lbs (544.3g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 100VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.374 in H2O (93.1 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά R87F
RPM 2750 RPM Ισχύς (Watts) 15.00W
Αλλα ονόματα R87F-A1A15HP-ND
R87FA1A15HP
Z3714
Θερμοκρασία λειτουργίας -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C)
Θόρυβος 42.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Polycarbonate (PC)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks Ισόβια @ Temp. -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.220A Λαμβάνοντας Τύπος Ball