M7E-12DKN1
OmronOmron
Omron
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος DSPLY DGTL NEG 12-24V RD/GRN/ORN
Φύλλα δεδομένων: M7E-12DKN1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 177 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 177 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M7E-12DKN1
Αριθμός εξαρτήματος M7E-12DKN1 Κατασκευαστής Omron
Διαθέσιμη ποσότητα 177 pcs Φύλλο δεδομένων M7E-12DKN1.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 12 V ~ 24 V
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.457" H x 4.157" W x 0.658" D (164.00mm x 105.60mm x 16.70mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) - Συσκευασία Bulk
Αριθμός χαρακτήρων 1 Millicandela Αξιολόγηση -
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 4.72" (120.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Green, Orange, Red 7-Segment 1 Character 12 V ~ 24 V 6.457" H x 4.157" W x 0.658" D (164.00mm x 105.60mm x 16.70mm) Τρέχουσες - Test -