G8PE1C4ZDC12SI
OmronOmron
Omron
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY AUTOMOTIVE PLUGIN
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G8PE1C4ZDC12SI Κατασκευαστής Omron
Διαθέσιμη ποσότητα 5387 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) - Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης - εναλλαγή τάσης -
Σειρά G8PE Συσκευασία -
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος -
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Υλικό -
Φόρμα Επικοινωνίας - πηνίο τάσης -
Coil Τύπος - πηνίο ισχύος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G8P1C4TPDC48
G8P1C4TPDC48
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Σε απόθεμα: 4690 pcs
Κατεβάστε: G8P1C4TPDC48.pdf
RFQ
G8P50
G8P50
Κατασκευαστές: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή: MOUNT MAGN 3/4" RG58A UHFM
Κατεβάστε:
RFQ
G8PI25
G8PI25
Κατεβάστε:
G8PS
G8PS
Περιγραφή: MOUNT MAGN 3/4" RG58A 12' UHFM
Κατεβάστε: G8PS.pdf
G8PI20
G8PI20
G8PE1A4ZDC12SI
G8PE1A4ZDC12SI
G8P25
G8P25
G8PI30
G8PI30
G8PE-1C4 DC12
G8PE-1C4 DC12
Περιγραφή: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Κατεβάστε: G8PE-1C4 DC12.pdf
G8P20
G8P20
G8PE-1A4 DC12
G8PE-1A4 DC12
Περιγραφή: RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Κατεβάστε: G8PE-1A4 DC12.pdf
G8PI
G8PI
Περιγραφή: MAGNETIC MOUNT CHROME 3/4"
Κατεβάστε: G8PI.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών