G8P-1A4P DC24
OmronOmron
G8P-1A4P DC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Φύλλα δεδομένων: G8P-1A4P DC24.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G8P-1A4P DC24
Αριθμός εξαρτήματος G8P-1A4P DC24 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5798 pcs Φύλλο δεδομένων G8P-1A4P DC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 18 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 28VDC - Max